Warsztaty z marketingu ślubnego z Bartkiem Wyrobkiem

Artykuł sponsorowany

Dziękuję za Wasz czas i tysiące oglądnięć filmów z poradami (w kilka dni). Miło mi, że zostały odebrane tak pozytywnie i wniosły w Wasze życie konkretną wiedzę. Teraz zapraszam na zupełnie nietypowe warsztaty!

© Bartek Wyrobek

Widzę po setkach maili i komentarzy w wielu miejscach na internecie, że te pół godziny, które spędziliśmy razem podczas 4 krótkich filmów miały wpływ na Wasze życie. Jeśli tylko macie ochotę naprawdę się rozwinąć się to zapraszam na dosyć nietypowe warsztaty z marketingu w fotografii ślubnej, gdzie będziemy się widzieć przez cały dzień, a potem wprowadzać w życie przez miesiąc wspólnie.

Dzięki nim dowiecie się między innymi:

  • jak zdobywać 1000 zapytań rocznie bez inwestycji pieniężnych;
  • jak bookować do 30 ślubów rocznie za bardzo dobre stawki nie tylko w Polsce;
  • jak ogarnąć samodzielnie to wszystko pracując zaledwie 2–3 godziny dziennie (przeliczając na etat).

Wielu z Was spotkałem podczas moich wykładów na targach w Łodzi. Tam mówiłem o konstrukcji oferty i podejściu do klienta, zaledwie kilka minut. Zobaczcie jak to zadziałało na Irenę:

„Dawno nie spotkałam fotografa z taką energią i wiedzą. Od kiedy wysłuchałam Bartka wykładu na targach w Łodzi 27.04 od razu przeszłam do działania. Wdrażając w życie jego pomysły i sugestie nie musiałam długo czekać, żeby przekonać się o skuteczności jego metod, bo oto 2 dni później podpisałam najlepszą czyt. najdroższą umowę w swoim życiu z Parą Młodą, a jestem już na rynku kilkanaście lat. Bartku Twoja energia jest zaraźliwa. Dziękuję w imieniu wszystkich fotografów, z którymi dzielisz się swoją wiedzą".

To nie tylko wiedza, ale przede wszystkim Wasza zmiana. Wyjdziecie z warsztatów z konspektem zmian w Waszym biznesie, a potem przez miesiąc będę Was dodatkowo motywował i dosyłał dodatkowe informacje — aby poszło Wam jak z płatka! Przed nami miesiąc ciężkiej pracy, ale też bardzo interesujące owoce zmian!

Zerknijcie na ofertę warsztatów, w tej cenie tylko do czwartku:

SUKCES W FOTOGRAFII ŚLUBNEJ

Warsztaty „Marketing w fotografii ślubnej z Bartkiem Wyrobkiem"

Termin: 18 kwietnia (sobota) / 21 kwietnia (niedziela)

Zapisy i więcej informacji: www.wizjafotografii.pl

BONUS:

Poza bardzo wieloma zagadnieniami z marketingu opowiem Wam również jak patrzę fotograficznie, tworzę historie ślubne, kreuję zdjęcia wygrywające konkursy.

Na stronie oferty mam dla Was jeszcze jeden BONUS. Więcej informacji na:
www.wizjafotografii.pl.

Artykuł sponsorowany

Zobacz więcej artykułów z serii: Poradniki autorskie

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Poradniki:

Kompletujemy sprzęt studyjny - od czego zacząć, żeby nie stracić fortuny? Reklama fotografa w sieci - co warto wiedzieć? Adobe Photoshop CC 2015 (jesień) - nowości okiem fotografa Jaki wybrać statyw fotograficzny? 10 lat studia House Of Retouching Muzyka a fotografia cz.1 - co ma wspólnego Annie Leibovitz z Trickym? Obramowanie i kompozycja fotografii Import zdjęć do katalogu i sesji w Capture One [wideoporadnik] Masowe dodawanie podpisów na zdjęciach [wideoporadnik] Jak usunąć ludzi ze zdjęcia? Pogotowie Lightroom - premierowy odcinek programu, w którym obrabiam wasze zdjęcia Zrób to sam - podkłady do zdjęć kulinarnych [wideoporadnik]

Popularne w tym tygodniu:

Ponad 1100 kursów fotograficznych udostępnionych za darmo #ZostańWDomu: 10 rzeczy dla fotografów na kwarantannie Jak dezynfekować aparat, smartfona i studio? Jak zrobić retusz w Lightroomie? Jak zmienić kolor oczu w Photoshopie? Poradnik dla początkujących