Warsztaty z marketingu ślubnego z Bartkiem Wyrobkiem

Dziękuję za Wasz czas i tysiące oglądnięć filmów z poradami (w kilka dni). Miło mi, że zostały odebrane tak pozytywnie i wniosły w Wasze życie konkretną wiedzę. Teraz zapraszam na zupełnie nietypowe warsztaty!

© Bartek Wyrobek

Artykuł sponsorowany

Widzę po setkach maili i komentarzy w wielu miejscach na internecie, że te pół godziny, które spędziliśmy razem podczas 4 krótkich filmów miały wpływ na Wasze życie. Jeśli tylko macie ochotę naprawdę się rozwinąć się to zapraszam na dosyć nietypowe warsztaty z marketingu w fotografii ślubnej, gdzie będziemy się widzieć przez cały dzień, a potem wprowadzać w życie przez miesiąc wspólnie.

Dzięki nim dowiecie się między innymi:

  • jak zdobywać 1000 zapytań rocznie bez inwestycji pieniężnych;
  • jak bookować do 30 ślubów rocznie za bardzo dobre stawki nie tylko w Polsce;
  • jak ogarnąć samodzielnie to wszystko pracując zaledwie 2–3 godziny dziennie (przeliczając na etat).

Wielu z Was spotkałem podczas moich wykładów na targach w Łodzi. Tam mówiłem o konstrukcji oferty i podejściu do klienta, zaledwie kilka minut. Zobaczcie jak to zadziałało na Irenę:

„Dawno nie spotkałam fotografa z taką energią i wiedzą. Od kiedy wysłuchałam Bartka wykładu na targach w Łodzi 27.04 od razu przeszłam do działania. Wdrażając w życie jego pomysły i sugestie nie musiałam długo czekać, żeby przekonać się o skuteczności jego metod, bo oto 2 dni później podpisałam najlepszą czyt. najdroższą umowę w swoim życiu z Parą Młodą, a jestem już na rynku kilkanaście lat. Bartku Twoja energia jest zaraźliwa. Dziękuję w imieniu wszystkich fotografów, z którymi dzielisz się swoją wiedzą".

To nie tylko wiedza, ale przede wszystkim Wasza zmiana. Wyjdziecie z warsztatów z konspektem zmian w Waszym biznesie, a potem przez miesiąc będę Was dodatkowo motywował i dosyłał dodatkowe informacje — aby poszło Wam jak z płatka! Przed nami miesiąc ciężkiej pracy, ale też bardzo interesujące owoce zmian!

Zerknijcie na ofertę warsztatów, w tej cenie tylko do czwartku:

SUKCES W FOTOGRAFII ŚLUBNEJ

Warsztaty „Marketing w fotografii ślubnej z Bartkiem Wyrobkiem"

Termin: 18 kwietnia (sobota) / 21 kwietnia (niedziela)

Zapisy i więcej informacji: www.wizjafotografii.pl

BONUS:

Poza bardzo wieloma zagadnieniami z marketingu opowiem Wam również jak patrzę fotograficznie, tworzę historie ślubne, kreuję zdjęcia wygrywające konkursy.

Na stronie oferty mam dla Was jeszcze jeden BONUS. Więcej informacji na:
www.wizjafotografii.pl.

Zobacz więcej artykułów z serii: Poradniki autorskie

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Poradniki:

Pełna klatka, APS-C, a może coś jeszcze? Jaki format matrycy wybierasz i dlaczego? Opowiedz historię obrazem, czyli jak budować fotoreportaż? Prosty horyzont, czyli rzecz o zasadach w fotografii i powodach, aby je łamać [część I] Zwiększamy rozpiętość tonalną w Photoshopie [wideoporadnik] Poznajcie najlepszą książkę do nauki fotografii Wybielanie zębów w 1 minutę Podstawy fotografowania jedzenia - prosto, naturalnie i w domu [poradnik] Chcesz się rozwinąć fotograficznie? Zacznij pisać Jak kupić dobry aparat? Poradnik św. Mikołaja Z aparatem w drodze. Fotografia w podróży [poradnik] Nie wiesz, jak kręcić ciekawe ujęcia? Wykorzystaj statyw! Fotografowie (wreszcie) kontratakują?

Popularne w tym tygodniu:

Prezent dla fotografa: Czego nie kupować i co w zamian? Daj fotografii jeszcze jedną szansę Jak ustalić cenę za zdjęcia? Google Night Sight: Jak działa zaawansowany tryb do fotografowania gwiazd?